Apie mokyklą

cropped-enklas.jpgProgimnazija veikia dviejuose pastatuose, esančiuose Senamiesčio teritorijoje: J.Biliūno g. 1 esančiame pastate mokosi  1-4 klasės, M.Riomerio g. 1 esančiame J. Tumo – Vaižganto gimnazijos pastate – 5-8 klasės. Šiuo atveju baigę progimnaziją mokiniai sėkmingai mokslus tęsia tame pačiame pastate esančioje gimnazijoje.
Privalumas yra tas, kad perėjus į gimnaziją, jiems dėsto tie patys mokytojai, išlieka tas pats klasės auklėtojas. Tarp progimnazijos 5-8 klasių mokinių ir gimnazistų vyksta glaudus bendradarbiavimas, bendri renginiai ir mokinių savivaldos veikla.
Iniciatyvios mokytojų dalykų metodinės grupės, organizuojamos dalykų savaitės. Tamprus bendradarbiavimas su socialiniais parteriais: vyksta daug rajoninių renginių, kuriuose dalyvauja ir progimnazijos mokytojai ir mokiniai. Progimnazijoje aktyviai vyksta sportinė veikla. Aukšti mokinių sportiniai pasiekimai. Pradinių klasių mokinių užimtumas po pamokų iki 15.30 – veikia pailgintos darbo dienos  grupė, organizuojama sportinė veikla.
Progimnazijai priskirtas Laibgalių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius. Privalumas – tampri skyriaus ir kaimo bendruomenės veikla, geros ugdymosi sąlygos, mokinių užimtumas po pamokų.