Menu Close

Adventinė popietė „Po žvaigždėtu dangum…“

Žiema… Gruodis… Trumpos dienos,  ilgos naktys, tamsus ir nuobodus metas – tik ne Senamiesčio pradinukams!   Tikybos mokytoja Ilona Narkevičienė gruodžio 8 d. visus 1-4 klasių mokinius sukvietė į Adventinę popietę. Mokiniai susirinko nešini pačių pasigamintais žibintais. Mokytoja Loreta Baravickienė su 4 b klasės mokiniais pristatė Advento simbolius ir jų reikšmę, puošė Advento vainiką, degė žvakutes. 3 a klasės mokinės Gabija, Augustė ir Eva suvaidino Šventosios šeimos kelionę į Betliejų. Šventėje apsilankė svečias, Rokiškio švento apaštalo evangelisto Mato bažnyčios kunigas Ernestas Želvys. Jis iškilmingai įteikė nominacijas už gerumą 32 mokiniams, kurie savo gerumu skleidžia šviesą draugų tarpe. Mokinių, vadovaujamų muzikos mokytojos Aušros Kežutienės, paruoštos dainelės sušildė, atgaivino ir nuteikė ramiam Šv. Kalėdų laukimui.

Skip to content