Anglų kalbos konkursas „I can do it”

Balandžio 17 dieną Rokiškio Senamiesčio progimnazijos anglų kalbos mokytojos Ala Krasauskienė ir Daiva Malcienė suorganizavo ir pakvietė Rokiškio rajono 2 klasių mokinius į anglų kalbos konkursą I can do it. Mūsų mokyklą atstovavo dvi komandos iš 2a ir 2b klasių. 2a klasės mokiniai Augustė Č., Adrijus B., Gabrielius S., Jokūbas S. ir Milita V.  laimėjo trečią vietą, o nuo jų tik pusė taško atsiliko ir ketvirtą vietą užėmė 2b klasės komanda, kurią atstovavo Arielė G., Aronas K., Dominykas S., Ignas Š. ir Arielius T. Šiame konkurse antrokai demonstravo savo anglų kalbos žinias, gebėjimus, kūrybiškumą bei komandinį darbą. Atlikdami įvairias užduotis mokiniai ugdė pažinimo, komunikavimo, kūrybiškumo bei socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Anglų kalbos mokytojos  Ala Krasauskienė ir Daiva Malcienė