Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje ugdome mokinių pilietiškumą

Vasario 11 d., prieš mokinių žiemos atostogas, mokytojai visoje Lietuvoje rengia pamokas, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Tačiau ir šiemet, kaip ir praėjusiais metais, dalis mokytojų šventę pasitinka kiek kitaip – daugiau nei 450 mokytojų prisideda prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos. Mokytojai, atradę porą savo klasei, bendradarbiauja ir veda jungtines pamokas. Šią iniciatyvą rengia projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 3 b klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Loreta Baravickiene vasario 11 d. taip pat dalyvavo didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16 – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – paminėti.

Netradicinio ugdymo dienos metu trečiokai virtualiai susitiko su Panevėžio A. Lipniūno progimnazijos 3 a klasės mokiniais (mokytoja Daiva Kaliasienė) ir „kovojo“ kahoot programa parengtose viktorinose apie Panevėžio ir Rokiškio miestus, susipažino su Vasario 16-osios nepriklausomybės akto istorija, gilino žinias apie kraštietį signatarą Vladą Mironą.

Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, kurioje dalyvavo apie 500 mokyklų, mokiniai giedojo Lietuvos himną, klausėsi regionų tarmių, eilėraščių ir laiškų, skirtų įžymioms Lietuvos asmenybėms. žiūrėti toliau