Menu Close

Gegužės 12d. Juozo Tumo-Vaižganto progimnazijos šeši 7-8 klasių mokiniai vykome į mokymus-seminarą „Smart&Safe: DI įrankių panaudojimas projektuose”

Gegužės 12d. Juozo Tumo-Vaižganto progimnazijos šeši 7-8 klasių mokiniai vykome į mokymus-seminarą „Smart&Safe: DI įrankių panaudojimas projektuose”, kuris vyko Rokiškio r. Pandėlio gimnazijoje. Mokymai buvo naudingi ir informatyvūs. Sužinojome, kaip kurti tarptautinius projektus ir naudotis platforma. Mokymai padėjo mums geriau suprasti skaitmeninių priemonių integravimą į ugdymo procesą. Lektoriai aiškiai ir suprantamai pristatė visą reikalingą medžiagą. Buvo įdomu susipažinti su kitų mokyklų mokiniais ir kartu dirbti. Atlikdami praktines užduotis, pritaikėme mokymuose gautas žinias. Mokymai motyvavo labiau domėtis europinio bendradarbiavimo galimybėmis. Taip pat praplėtėme savo žinias kaip saugiai elgtis internete. Labai smagiai ir turiningai praleidome laiką. fotogalerija
7b klasės mokinės Smiltė Valainytė ir Miglė Motuzait
Skip to content