Menu Close

Pažintis su poeto Pauliaus Širvio tėviške

Rugsėjo pradžioje minimas poeto Pauliaus Širvio gimtadienis. Norėdami artimiau pažinti gimtojo krašto dainių, 8 a klasės mokiniai ir jų lietuvių kalbos mokytoja N. Mikulienė apsilankė jo tėviškėje Degučiuose bei Aleksandravėlėje, kur įamžintas poeto atminimas. Mokiniai Degučiuose apžiūrėjo paminklinį akmenį, suoliuką ir beržų alėją su išrašytomis Širvio eilėmis, patys bendraklasiams skaitė poeto eilėraščius. Daugiau apie poetą ir jo gyvenimą buvo galima pasidomėti čia įrengtame stende. Smagu buvo pasisupti ir sūpuoklėse. Mokytoja papasakojo ir apie Širviui skirtą renginį, kuris kasmet vyksta šioje vietoje, paragino mokinius jame apsilankyti. Aleksandravėlėje aštuntokai apžiūrėjo poetui skirtą koplytstulpį. Maloniai nuteikė geras oras ir rudeniškai pasipuošęs miškas. plačiau

8 a klasės inf.

Skip to content