Menu Close

Pirmokų ,,krikštynos“

Lapkričio 24 d. ketvirtokai, padedami mokytojų Loretos ir Reginos, surengė pirmokų krikštynas. Jų metu mažieji mokinukai grupėmis turėjo atlikti užduotis keturiose stotelėse, kad įrodytų, jog yra tikri pirmokai. Improvizuotoje lietuvių kalbos pamokoje vaikai iš raidžių ir skiemenų dėliojo žodžius, susijusius su mokykla. Po to, pralindę lankų tuneliu, pakliuvo į matematikos stotelę, kurioje skaičiavo vaisius ir daržoves. Praėję gyvatėle kliūčių ruožą, pirmokai atsidūrė pasaulio pažinimo pamokoje, kur ketvirtokai pateikė dėliones su metų laikais. Tačiau ir tokia užduotis pirmokams  buvo  įveikiama! Vėl pralindę pro lankų tunelį, mažieji atsidūrė dailės pamokoje, kurioje ketvirtokai norėjo patikrinti kūrybinius gebėjimus, tad teko piešti savo portretus. Muzikos stotelėje 1a ir 1b klasės mokiniai su mokytoja Aušra linksmai padainavo dainelę apie obuolius. Krikštynos užbaigtos pirmokų priesaika ir pasižadėjimais.

Paaiškėjo, kad mūsų mažieji mokinukai yra tikri pirmokai, nes visas užduotis jie  įveikė nesunkiai.