Menu Close

Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos moksleivių koncertas Senamiesčio progimnazijoje

Šiais mokslo metais Senamiesčio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvauja iš Europos Sąjungos lėšų finansuojamo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ 4K modelio ( „aš kuriu, aš keičiuosi, aš kitiems, aš su kitais“) piloto starte.

Projektui artėjant į pabaigą mokiniai pristato pasirinktas neformaliojo ugdymo veiklas. Gegužės 15 dieną koncertavo progimnazijos mokiniai, kurie mokosi Rudolfo Lymano muzikos mokykloje, jiems talkino jų mokytojai.

Į koncertą 4K projekto dalyviai pakvietė visus mokyklos darbuotojus. Skambėjo vokalinių ansamblių „Saulės natos“ ir „Natelės“ atliekamos dainos, žiūrovai klausėsi styginiais, klavišiniais ir pučiamaisiais instrumentais atliekamų kūrinių, mėgavosi solistų dainomis.

Muzika, dainos, nuoširdūs padėkos žodžiai skambėjo visiems mokyklos darbuotojams, kurie kiekvieną dieną yra šalia mokinių ir mokytojų. Tai Jų dėka atėję į mokyklą randame sutvarkytas, švarias klases, koridorius, džiaugiamės jaukia kiemo aplinka, skaniai pietaujame, kreipiamės į Juos dėl įvairių reikalų. Ir gal ne visada padėkojame. Šis koncertas skirtas būtent Jiems.

4K projekto dalyviai dėkingi muzikos mokyklos mokytojams, padėjusiems pasiekti projekte išsikeltų tikslų. plačiau

Skip to content