Menu Close

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 2a klasės mokiniai – viktorinos „Auginame čia, Lietuvoje“ diplomantai!

Įgyvendinant  Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą, kuriai įgyvendinti teikiama Europos Sąjungos finansinė parama, šalies ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigose vyko viktorina „Auginame čia, Lietuvoje“. Viktorinos metu užsiregistravusios ugdymo įstaigų komandos atliko įvairias kūrybines užduotis bei atsakinėjo į klausimus, susijusius su Lietuvoje auginamais vaisiais bei daržovėmis, sveika mityba, tvarumu, fiziniu aktyvumu, ekologiškais bei nacionalinės kokybės maisto produktais.

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 2a klasės mokiniai (mokytoja  Edita Rudėnienė)  parodė puikius rezultatus viktorinoje ir buvo apdovanoti  diplomu bei asmeninėmis Žemės ūkio agentūros prie Žemės ūkio ministerijos dovanomis. fotogalerija

Mokytoja Edita Rudėnienė

Skip to content