Anglų kalbos konkursas „I can do it“

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokytojos Ala Krasauskienė ir Daiva Malcienė  balandžio 5d. pakvietė  Rokiškio rajono 2 klasių mokinius į anglų kalbos konkursą „I can do it“. Jame dalyvavo ir dvi mūsų mokyklos mokinių komandos po penkis mokinius iš 2a ir 2b klasių. Šiame konkurse antrokai demonstravo savo anglų kalbos žinias, gebėjimus, kūrybiškumą bei komandinį darbą. Labai džiaugiamės 2a komanda, kuri iškovojo 3 vietą ir nuo nugalėtojų atsiliko tik pora taškų.  Sveikiname 2 a klasės mokinius Jokūbą Bagdonavičių, Domą Diržį, Lėją Dovydaitytę, Ugnę Einorytę ir Adėlę Jasinevičiutę už puikias anglų kalbos žinias ir komandinį darbą.   Atlikdami įvairias užduotis mokiniai ugdė pažinimo, komunikavimo, kūrybiškumo, skaitmeninę bei socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Tariame didelį ačiū „Muzikos studijos“ nariams ir jų vadovei.

Anglų kalbos mokytojos  Ala Krasauskienė ir Daiva Malcienė