Rūšiuokime tinkamai

Balandžio 19 dieną penktokams STEAM pamoką vedė Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos moksleiviai. Gimnazija dalyvauja didžiausios pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos Lietuvoje ,,Žaliasis taškas“ konkurse „Žalioji odisėja“. Konkurso tikslas- aplinkosauginis švietimas miesto bei ugdymo įstaigų bendruomenėse.

Gimnazistai pasidalino informacija apie atliekų rūšiavimą ir atliekų tvarkymą. Penktokai iš pradžių patys rūšiavo įvairias atliekas, vėliau kartu su gimnazistais aptarė, ką reikėtų mesti į stiklo, popieriaus ir plastiko konteinerius, o kas turėtų keliauti į bendrą konteinerį.

Atsisveikindami gimnazistai paliko progimnazijai tris konteinerius ir palinkėjo rūšiuoti atliekas ne tik mokykloje, bet ir namuose.

Rūšiuodami padėsime ne tik sau ir aplinkiniams, bet ir ateities gyventojams, kurie gyvens mūsų žemėje.
Išmokime teisingai rūšiuoti ir rūšiuokime!!!