Atliekų kultūros egzamin

Balandžio 28 d. Lietuvoje trečią kartą vyko Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centro (VAATC) iniciatyva surengtas „Atliekų kultūros“ egzaminas, kuriame savo jėgas išbandė ir žinias apie atliekų prevenciją, tvarkymą, rūšiavimą ir jų perdirbimą pasitikrino 8163 Lietuvos gyventojai.
„Atliekų kultūra“ egzaminas, kaip ir atliekų tvarkymas – skirtas visiems – ir mokyklinukui, ir jo mokytojai, ir seneliams. Šiais metais nuotoliniu būdu vykusio egzamino klausimai buvo parengti trims skirtingoms amžiaus grupėms: 1-4 klasių moksleiviams, 5-10 klasių moksleiviams bei 11 klasių moksleiviams ir vyresniems dalyviams. Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas pasveikino ir rėmėjų dovanomis apdovanojo puikias žinias pademonstravusius Rokiškio Senamiesčio progimnazijos moksleivius – 4 b klasės mokinę Viltę Paulauskaitę ir 6 a klasės mokinį Bernardą Petkų.