Bėgimas

Birželio 2 dienos rytmetį 3 – 4 klasių mokinių komandos iš Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ir Tubelio progimnazijos skubėjo į Velykalnio parką, kur vyko orientacinis bėgimas. Renginio tikslas –  skatinti pradinių klasių mokinių fizinį aktyvumą, sveikos gyvensenos įpročius, telkti komandą bendrai sportinei veiklai, lavinti orientavimosi vietovėje įgūdžius. Bėgimo dalyvius pasveikino „Muzikos studijos“ vaikai ( vadovė A. Kežutienė ) nuotaikinga ritmine improvizacija su kibirais.

Bėgimo iniciatoriai  ( Rokiškio Senamiesčio progimnazija ), padedami Velykalnio bendruomenės nario D. Mekšėno, parengė orientacinio bėgimo maršrutą, kurio metu dalyviai turėjo rasti dešimt pažymėtų kubų. „Vėjo“, „Senamiesčiukų 1“ ir Senamiesčiukų 2“ komandos užduotį įveikė vos vieno taško skirtumu ir buvo apdovanotos Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro ir Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro dovanomis ir diplomais.