Menu Close

Atsisveikinimui su mokykla – muzikinis spektaklis „Romeo ir Džuljeta“

Šią savaitę Senamiesčio progimnazijos aštuntokams buvo įteikti baigimo pažymėjimai. Jie jau būsimi gimnazistai. Atsisveikindami su progimnazija mokiniai padovanojo mokytojams ir tėveliams muzikinį spektaklį „Romeo ir Džuljeta“. Spektaklį režisavo lietuvių kalbos mokytojas Donatas Karaliūnas, jam talkino muzikos ir šokių mokytoja Raimonda Kolyčienė.

Kapulečių puotoje valso ritmu sukosi poros, skambėjo Viltės Vaitoškaitės atliekama W. A. Mozart Sonata KV 332. Puotoje apsilankęs ir dainuojančią Džuljetą išvydęs Romeo neliko jai abejingas. Žiūrovai išvydo sušiuolaikintą V. Šekspyro kūrinio interpretaciją. Ir pabaiga nebuvo tragiška.

Progimnazistai po metų liks Senųjų rūmų šeimininkai. Abiturientai kasmet atsisveikindami su mokykla Šimtadieniui pastatydavo spektaklį. Gal senajame mokyklos pastate neišnyks ši graži tradicija? Aštuntokai šiemet parodė puikią iniciatyvą. Tikimės, kad ją pratęs kitos kartos. plačiau

Skip to content