Pagaliau atostogos!

Birželio 15 dieną 5–8 klasių mokiniai dalyvavo renginyje, kurio metu trumpam laikui atsisveikino su mokykla ir atvėrė duris išsiilgtoms vasaros atostogoms.

Renginio vedėja Adriana Antonova pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė lietuvių kalbos mokytoją Žėrutę Semaškienę pristatyti puikią knygą apie Salų dvarą, kurią mokytoja kūrė kartu su 8b klasės  mokiniais.  Renginio metu  žodį tarė mūsų mokyklos direktorė Saulė Kazinavičienė ir pavaduotoja Bernadeta Tubelienė. Direktorė ir pavaduotoja padėkojo mokiniams ir mokytojams už jų atliktus darbus ir pasiektus rezultatus, įteikė padėkas, linkėjo gerų atostogų. Po padėkų įteikimo renginio vedėja visus pakvietė pasižiūrėti nuotaikingos programėlės.

Mokinių savivaldos nariai visus mokslo metus stebėjo mokykloje vykstančias veiklas ir išrinko mokinius mokyklos „perliukus“,  kurie vienaip ar kitaip savo darbais nusipelnė nominacijų.  Savivaldos narė Abigailė Stasiulionytė pristatė nominantus.

Tad visiems gražių atostogų ir iki pasimatymo naujais mokslo metais. plačiau

Mokinių savivalda