Menu Close

Mūsų mokykla įvertinta Europos kokybės ženkleliu!

 

Rokiškio Senamiesčio progimnazija įvertinta Europos kokybės ženkleliu už dalyvavimą tarptautiniame virtualiame eTwinning projekte „OLD BUT GOLD“.

2021-2022 mokslo metais šis projektas buvo apdovanotas nacionaliniu kokybės ženkleliu, o šis europinis apdovanojimas reiškia, kad projektas pelnė aukščiausią įvertinimą tarp nacionalinius kokybės ženklelius gavusių projektų.

Kiekviena nacionalinė paramos organizacija, atsižvelgdama į nacionalinio kokybės ženklelio vertinimo balus, atrenka ir pasiūlo trečdalį geriausių projektų. Europinis kokybės ženklelis suteikiamas tiktai kartą per metus, ir apie tai paskelbiama „eTwinning“ portale.

2021-2022 mokslo metų lapkričio- kovo mėnesiais Rokiškio Senamiesčio progimnazija dalyvavo tarptautiniame virtualiame eTwinning projekte „Old but Gold“ pagal anglų rašytojo Geoffrey Chaucer kūrinį „The Canterbury Tales“ („Kenterberio pasakojimai“). Projekte dalyvavo 9 šalys: Turkija, Italija, Jordanija, Danija, Šiaurės Makedonija, Ispanija, Lenkija, Čekija ir Lietuva, 30 mokytojų ir 330 mokinių.  Čia Lietuvą atstovavo keturi mūsų mokyklos mokiniai: Kamilė Stalauskaitė, Liepa Ulevičiūtė, ir dabar jau Juozo Tumo- Vaižganto gimnazijos mokiniai Karolis Kulikovskij ir Šarūnas Vitonis bei mokytoja Daiva Malcienė.

 

Skip to content