Menu Close

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos dovana Senamiesčio progimnazistams

Birželio 8 dieną mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, kuris viešėjo Rokiškyje. Miesto krašto muziejuje vyko naujojo leidinio „Aušra“ pristatymas. Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyva buvo perleistas pirmasis lietuviškas mėnraštis „Aušra“ (1883–1886). Naujasis leidinys dovanojamas Lietuvos mokykloms, muziejams, bibliotekoms.

Tegul Aušra leidžiasi į savo kelionę po Lietuvos mokyklas, miestus, miestelius ir kaimus bei lietuvių bendruomenes plačiajame pasaulyje. Tepasiekia jį kiekvieną, neabejingą lietuvių tautos likimui!“ – sakė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Iškilmingame renginyje „Nauja Aušros aušra“ dalyvavo ir leidinio Mecenatas Pranas Kiznis, mokslo, kultūros bendruomenės atstovai. Mūsų aštuntokė Viltė Vaitoškaitė fortepijonu atliko M. K. Čiurlionio kūrinį. Progimnazijos mokiniai džiaugėsi turėdami galimybę susitikti su Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda. Renginys buvo puiki istorijos bei pilietiškumo pamoka. plačiau

 

Skip to content