Menu Close

Padėkomis už puikų darbą ir pasiekimus užbaigti mokslo metai

Mokslo metų pabaigoje progimnazijoje tradiciškai organizuojamas šventinis renginys, kurio metu padėkojama puikiai dirbusiems,  dalyvavusiems įvairiose veiklose. Apdovanojami respublikinėse, rajoninėse, mokyklinėse  olimpiadose bei įvairiuose konkursuose pasižymėję mokiniai. Tokių apdovanojimų šįmet buvo išties nemažai.  Patys pirmieji buvo pakvieti tie mokiniai, kurie mokyklą baigė vien dešimtukais. Jiems šiemet bus skiriamos ir 500 eurų savivaldybės premijos. Nemažai mokinių padėkos raštus gavo už labai gerą mokymąsi ir aktyvų dalyvavimą  mokyklos  veiklose bei puikų pamokų lankomumą. Smagu buvo išgirsti, kad nemažai mokinių tapo rajono olimpiadų prizininkais. Už pirmąsias vietas įteikti ir piniginiai prizai. O kiek dar dalyvavusių respublikiniuose konkursuose, fotografijos, dailės parodose! Mokyklos direktorė dėkojo mokiniams už aktyvumą ir darbštumą. Padėkos raštais apdovanoti ir mokinius parengę mokytojai. Šventę paįvairino penktokų atliekamos dainos. plačiau

Skip to content