Menu Close

Pasitinkant Kovo 11

Kovo 10 dieną progimnazijoje vyko netradicinės pamokos. Į šventinį renginį atvyko Rokiškio rajono meras R. Godeliauskas, švietimo skyriaus vedėjas A. Laužadis, Seimo nario J. Jaručio padėjėjas, rajono savivaldybės tarybos narys E. Vilimas. Svečiai visus pasveikino su artėjančia švente. Istorijos mokytojas R. Nagelė trumpai priminė svarbiausius lietuvių tautai istorinius įvykius. E. Vilimas pasidalino prisiminimais apie Kovo 11-tosios Akto signatarus, su kuriais teko bendrauti. Po pertraukos vyko linksmoji dalis – mokiniai patys pasiruošė ir šoko įvairių pasaulio tautų šokius. Klasėse  buvo gaminamas tautinių spalvų atvirukas, kurį vėliau mokiniai dovanojo miestiečiams ar namiškiams. Renginių ciklą užbaigė smagus protmūšis apie Lietuvą „Žinau. Moku. Galiu“. Mokyklos fojė buvo eksponuojama mokinių kurtų atvirukų „Trispalvės išradingai“ paroda. plačiau

 

Skip to content