Menu Close

Respublikinė MOKSLO/LAB matematikos, anglų k. bei gamtos olimpiada penktokams bei šeštokams!

Šių metų kovo – balandžio mėnesiais Rokiškio Senamiesčio progimnazijos penktų ir šeštų klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje MOKSLO/LAB matematikos, anglų k. bei gamtos olimpiadoje. Septyniolika mūsų mokyklos penktokų ir šeštokų sėkmingai išbandė savo jėgas ir žinias bei varžėsi su visos Lietuvos bendraamžiais integruotoje nuotolinėje olimpiadoje – ir visi pateko į olimpiados finalą! Finale geriausiai sekėsi 5 klasių mokiniams Adėlėi Dovydėnaitei, Živilei Dovydėnaitei, Vainiui Bagdonavičiui, Tadui Žaliui ir 6 klasės mokiniui Vakariui Subatai, kurie pasiekė puikių rezultatų. Šiems mokiniams bus įteikti aukštesniojo laipsnio diplomai. Kiti olimpiados dalyviai gaus padėkos raštus. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Skip to content