4 K projektas. Dailės mokyklos mokinių darbų pristatymas

Gegužės mėnuo – paskutinis 4K projekto veiklų mėnuo. Šį mėnesį mokiniai jau reflektuoja 4K koordinatoriams apie savo atliktas veiklas, savo išsikeltų tikslų įgyvendinimą.

Pirmieji savo veiklas pristatė Rokiškio Jaunimo centro dailės mokyklos mokiniai. Mokiniai pristatydami savo darbus papasakojo kokį vaidmenį jų gyvenime atlieka menas, ko išmoko lankydami dailės mokyklą, kas nepasisekė, ką dar reikėtų tobulinti.

„Einant į dailės mokyklą atsivėrė daug visokiausių galimybių pagerinti savo artistinius sugebėjimus, juos dar plačiau lavinti, dalyvauti visokiausiuose konkursuose, ekskursijose ir taip plėsti akiratį. Žinoma, piešinius kuriu ir pati savarankiškai: eksperimentuoju visokiais stiliais, spalvomis, technikomis ir t.t. Menas atlieka gan didelę rolę mano gyvenime – visą laiką turėjau aistrą kūrybai. Man visada patikdavo piešti, perteikti emocijas, mintis, išreikšti save ir visada bandydavau atrasti, kur galėčiau tobulėti ir dabar yra vietos tam“ – kalbėjo Kotryna. Kitų moksleivių mintys buvo labai panašios.