Menu Close

Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių viktorina „Aš labai myliu Lietuvą…“

Spalio 25 d., minint Lietuvos Respublikos Konstitucijos dieną,  Rokiškio dvaro menėje vyko tradicinė rajono pradinių klasių mokinių viktorina „Aš labai myliu Lietuvą…“.

Renginyje dalyvavo Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos, Obelių gimnazijos, Juodupės gimnazijos, Pandėlio gimnazijos, Kamajų Antano Strazdo gimnazijos ir Rokiškio mokyklos – darželio “Ąžuoliukas” ketvirtokų komandos. Dalyvius su nuotaikinga daina apie Lietuvą pasveikino Senamiesčio  progimnazijos mergaičių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Aušros Kežutienės. Viktorinos organizatorės – Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokytojos Rasa Kvedarienė, Edita Rudėnienė ir Rima Jakubkienė. Kiekviena komanda nuotaikingai prisistatė ir suteikė džiugių emocijų dalyviams. Mokiniams reikėjo atpažinti Lietuvos įžymias vietas, išspręsti kryžiažodį “Konstitucija”, naudodajantis Lietuvos Konstitucija atlikti užduotis, sudėti dėlionę – Lietuvos kunigaikščio portretą.. Mokytojos, palydėjusios mokinukus į renginį, dalyvavo edukaciniame užsiėmime “Svečiuose pas Hermanciją”.

Visi dalyviai buvo apdovanoti renginio partnerių – Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Rokiškio krašto muziejaus, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos – dovanėlėmis ir padėkomis. O komandai nugalėtojai – Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos ketvirtokams – Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras įteikė pagrindinį prizą – knygą apie Lietuvą. Viktorinos komisijos pirmininkė –  Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro metodininkė Rosita Lasienė pasidžiaugė tradiciniu renginiu ir puikiomis mokinių žiniomis… plačiau

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokytojos Rasa Kvedarienė, Edita Rudėnienė, Rima Jakubkienė

Skip to content