Menu Close

Spalio 4 – oji – Pasaulinė gyvūnų diena

Visas pasaulis kasmet spalio 4 – ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Šiais metais, kaip jau keletą metų iš eilės,  Rokiškio Senamiesčio progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo labdaros akcijoje, skirtoje paremti Gyvūnų Gerovės organizaciją „Antrasis šansas“. Šios organizacijos savanoriai rūpinasi Rokiškio rajono beglobiais gyvūnais. Mokiniai kartu su tėveliais pirko ir nešė į klases katinėliams, šuniukams skirtą maistą, skanėstus, kraiką, palutes, žaisliukus ir kitas gyvūnų priežiūros priemones. Spalio 3 dieną vyko susitikimas su Utenos gyvūnų mylėtojų draugijos savanore Nijole Pranskūnaite, koordinuojančia pagalbą gyvūnams Rokiškio rajone. Ji atvyko ne viena, o kartu su miške rastais išmestais katinėliais Princu ir Princese. Viešnia papasakojo vaikams Pasaulinės gyvūnų dienos atsiradimo istoriją, pamokė, kaip atsakingai rūpintis augintiniais. Vadovei buvo perduotos visos gausios mokinių, jų tėvelių, mokytojų surinktos dovanos. Ačiū visiems už gerą širdį ir dosnumą! plačiau

 

Skip to content