Menu Close

Rugsėjo pirmoji ir vėl sukvietė visus į mokyklą

Mokslo ir žinių diena Rokiškyje tradiciškai prasidėjo mišiomis šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje. Po jų prie mokyklos vyko bendra progimnazistų ir gimnazistų šventė. Deja, jau paskutinė šioje mokykloje 100-toji gimnazistų laida iškilmingai skambant muzikai atvedė mažuosius penktokus į šventę. Nuskambėjo Lietuvos, gimnazijos ir progimnazijos himnai, abiejų mokyklų prezidentai prie paminklo Juozui Tumui-Vaižgantui padėjo gėlių, sveikinimo žodį tarė progimnazijos ir gimnazijos direktorės. Jaudinantys dvyliktokų žodžiai ne vienam iki ašarų suspaudė širdį. Graudu. Bet kiti rugsėjai šioje mokykloje dvyliktokų jau nepasitiks…

Vėliau mokiniams vyko pirmoji šventinė pamoka klasėse. Po jos – nuotaikingas renginys viso miesto mokinius, jų tėvelius, mokytojus sukvietė prie Rokiškio teatro rūmų. Čia sveikinimus ir palinkėjimus išsakė miesto meras R. Godeliauskas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas A. Laužadis, Seimo narys J. Jarutis,  Seimo nario padėjėjas T. Barauskas. Visus linksmino jaunimo mėgiama grupė „Black Biceps “, vyko kiti smagūs užsiėmimai.

Skip to content