Menu Close

Senamiesčio mokiniai minėjo Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26-28 dienomis Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokiniai  minėjo Europos kalbų dieną.

Rugsėjo 27 d. 6-8 klasių mokinės Živilė Dovydėnaitė, Austėja Vedeikaitė, Akvilė Gindvilytė, Ugnė Kepalaitė, Gabija Markovaitė, Augustė Lazukinaitė ir Rugilė Kriukelytė kartu su anglų kalbos mokytoja Elena Jakimova vyko į Obelių gimnaziją, kur vyko rajoninė 6-8 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „Battles of the Brains“. Mokiniai atliko integruotas matematikos, geografijos ir anglų kalbos užduotis. Mūsų mokyklos komanda užėmė 1-ąją vietą! Sveikiname ir didžiuojamės!

Rugsėjo 26- 28 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Rokiškio Juozo Tumo- Vaižganto gimnazistų organizuotose renginiuose. Europos kalbų dieną- rugsėjo 26 d.- mūsų mokyklos mokiniai kartu su gimnazistais dalyvavo viktorinoje ir kartu atsakinėjo į klausimus apie Europos kalbas. Mūsų mokiniams puikiai sekėsi: Ainis Krasauskas užėmė 3-iąją vietą, Evelina Vagapova ir Nerilė Mustafinaitė užėmė 2-ąsias vietas, 7b klasės mergaičių komanda– 1- ąją vietą. Sveikiname ir didžiuojamės!                                                        Rugsėjo 28 d. per ilgąją pertrauką mokiniai šoko, atsakinėjo į klausimus ir ragavo pyragus. Ačiū gimnazijos mokiniams ir jų mokytojoms.

 

Skip to content