Menu Close

Senamiesčio progimnazija atsisveikino su aštuntokais

 

Iki šių metų Senamiesčio aštuntokų atsisveikinimas su mokykla būdavo tik simbolinis, nes mokiniai pasilikdavo tame pačiame pastate. Ši laida jau palieka mokyklą, todėl išsiskyrimas itin jaudinantis. Klasių auklėtojos Rita Vitkauskienė ir Ina Nagelė  vedė paskutines pamokas, kuriose dalyvavo ir mokinių tėveliai. Auklėtojos peržvelgdamos nuotraukas priminė daugybę smagių akimirkų. Mokiniai taip pat pasidalino mintimis apie prabėgusį mokykloje laiką, apie svajones, rašė laiškus – palinkėjimus sau, kantrybės ir ištvermės linkėjo mokytojams. Kalbėjo ir tėveliai. Iškilmingo renginio aktų salėje metu mokyklos direktorė Saulė Kazinavičienė įteikė baigimo pažymėjimus. Smagu paminėti, kad Gabija Deksnytė baigė mokyklą vien dešimtukais.

Atsisveikinimui aštuntokai pasirinko „Darbščiųjų bitučių“ temą, nes išties mokinių gyvenimas mokykloje primena dūzgiantį bičių avilį – iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad čia trūksta tvarkos, visi tik dūzgia, šurmuliuoja, tačiau tenka daug padirbėti, kad surinktum, sukauptum žinias, patirtį.

Aštuntokai dėkojo savo mokytojams už jų nuoširdų darbą, rūpestį, pagalbą, patarimus. Skambėjo mokinių atliekamos melodijos, dainos, sušoktas ir atsisveikinimo valsas. Aštuntokus baigimo proga sveikino tėveliai, kiti artimieji, draugai, mokytojai. Sėkmingai įveiktas vienas etapas. Laukia nauji iššūkiai. plačiau

Skip to content