Menu Close

Šokio teatras AIROS

Šiandien progimnazijoje lankėsi šokio teatras AIROS. 5-8 klasių moksleiviai žiūrėjo šokio spektaklį „Nauja karta“ (NEWGEN), kuris yra skirtas paaugliams. Šis spektaklis yra apie trečiojo tūkstantmečio realybę, kuomet visi patiriame komunikacijos galimybių įvairovę, aktyvų ir nuolatinį informacijos srautą ir pasimetame besikeičiančiose interneto skleidžiamose vertybėse. Spektaklio idėja – iškelti vertybinius, socialinius, psichologinius klausimus naujajai kartai, jų mokytojams bei tėvams. Kol ši karta neįsivaizuoja gyvenimo be išmaniųjų techologijų, jų mokytojai ir tėvai įkvėpiami įžvelgti virtualiosios realybės ne tik blogąsias, bet ir gerąsias puses, taip skatinant priimti vieniems kitus, kad ir kokie skirtingi būtume.

Spektaklio choreografė – Agnietė Lisičkinaitė, aktyviai kurianti jaunosios kartos atstovė, šiemet nominuota Auksiniams scenos kryžiams.

Po spektaklio moksleiviai ir mokytojai buvo pakviesti diskusijoms ir aptarimui, potyrių pasidalinimui, tokiu būdu skatinant dialogą tarp kartų, taip sukuriant galimybę atsiskleisti per meno/šokio prizmę. plačiau

 

Skip to content