Menu Close

Stovyklavo Senamiesčio progimnazijos pradinukai

Jau devintą kartą net 85 Senamiesčio progimnazijos pradinių klasių mokiniai lankė vaikų vasaros poilsio  stovyklą „Vasaros pažinimo akademija 9“. Visą savaitę stovyklautojai, pasiskirstę į keturias grupes, buvo labai užimti: lankėsi dailės, keramikos ir pynimo edukacinėse programose Rokiškio jaunimo centre, gamino karvutes Salų dvare, kepė grybukus Laimutės Sadauskienės konditerijos ceche, gaminosi muiliukus „Levandų vanagynėje“, žiūrėjo filmą Rokiškio kultūros centre. Visi mokiniai buvo išvykę į Sodeliškių dvaro sodybą, kur apžiūrėjo technikos ir sendaikčių muziejus, malūną. Smagiai ir turiningai praleidę laiką draugų būryje, mokiniai džiaugėsi, kad turėjo galimybę puikiai praleisti pirmąsias vasaros atostogų dienas. plačiau

Skip to content