Menu Close

Literatūrinės kūrybos knygą ,,Salų sakmės”,

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas savo kabinete priėmė būrelį Senamiesčio progimnazijos aštuntokų, išleidusių literatūrinės kūrybos knygą ,,Salų sakmės”, ir jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Žėrutę Semaškienę. Meras domėjosi knygelės sukūrimo istorija, klausė, iš kur mokiniai sėmėsi idėjų, kiek laiko prireikė kūrybai. Mokiniai Merui atskleidė ne tik asmenines kūrybinės virtuvės paslaptis, bet ir papasakojo apie netradicines pamokas ir projektus, vykstančius Senamiesčio progimnazijoje, kurių metu jie gali realizuoti savo kūrybinius sumanymus. Mokinių kūrybos rinktinė ,,Salų sakmės” Merui pristatyta kaip Senamiesčio progimnazijos mokinių literatūrinės savimonės, grįstos žiniomis ir aktyvia kultūrine raiška, produktas.
Dėkojame gerb. Merui už skirtą laiką, šiltą pokalbį ir suvenyrus jauniesiems kūrėjams.
Skip to content