Menu Close

Viktorina „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!”

Balandžio – gegužės mėnesiais Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 1a klasės (mokytoja Edita Rudėnienė), 2b klasės (mokytoja Žydrūnė Jasinevičiūtė), 3a klasės (mokytoja Rasa Kvedarienė), 4b klasės (mokytoja Loreta Baravickienė) mokiniai gilino žinias apie tvarumą, maisto tausojimą, ekologinius bei nacionalinės kokybės produktus, sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą. Mokiniai savo žinias patikrino dalyvaudami viktorinoje „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!”, kurią organizavo VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Viktorina vykdoma kaip Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos, kuriai skirta Europos Sąjungos finansinė parama, dalis.

1a klasės mokiniai kartu su mokytoja Edita Rudėniene tapo viktorinos nugalėtojais ir buvo apdovanoti organizatorių vertingais prizais. pla2iau

 

Skip to content